| 4b a întrebat:

Ai gustat vreodata dulceata din teroarea coapta?big grin

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca "coapta"insemna"ajunsa la apogeu", atunci dulceata nu se poate ivi decat dintr- o minune salvatoare; si e pe atat de coplesitoare, pe cat de ingrozitoare e teroarea.Si totul se traieste in cel mai adanc nivel al subconstientului instinctual.

36 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Intotdeauna caut partea buna a lucrurilor.Incerc sa invat din orice experienta cate ceva.

| harciog a răspuns:

Daca te gindesti la ce ai gustat dupa ce ai trecut de toate evenimentele este posibil s-o vezi ca pe o "dulceata"dar ma indoiesc ca ai avea timp sa-ti dai seama atunci pe loc.

| pwp a răspuns:

Teroarea coapta laughing)

| 220V a răspuns:

Tre sa fii nebun sa gusti din asa ceva.
De exemplu, tu esti cu un grup de persoane, vine cineva si incepe sa va macelareasca, apoi tu sa incepi sa tipi de bucurie ca iti place la nebunie chestia asta. La fchestia asta te-ai referit?

| 4b explică (pentru 220V):

Daca atunci cand ai o problema, te-ai zbatut sa vezi raza de soare care-ti da speranta...la asta 22OVwinking

| 220V a răspuns (pentru 4b):

Aha, am inteles, credhappy. Cu cat te zbati mai greu, cu atat ii mai dulce acea dulceata, presupun ca asa e, nu?

| 4b explică (pentru 220V):

laughing nu la toata lumea e la fel, sau?!

| 220V a răspuns (pentru 4b):

Toti suntem unici, chiar daca majoritatea gandesc in turma

| 4b explică (pentru 220V):

big grin daca tu zici...

| Bitzy a răspuns:

Ce?

| Hmmmm a răspuns:

Stii de ce am eu picioare? Ca sa-ti dau tie susturi in fund. Am gustat-o, cu busola...big grin

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Foarte amuzant iza, am uitat sa radwinking

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

Debusolant in cazul asta. Obisnuiesti sa uiti fortatrolling on the floor? Uite, un sfat: "sunt baut si nu se termina bine in cazul in care incerci sa-mi tii piept!" Tu-ti decizi soartalaughing.

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Mda...si eu cum mor de frica ta, te las cu bautura ta cu totwinking

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

Sincere condoleante!

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Apreciez...rar oameni asa buni ca tine; demn de urmat frate...

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

Orice pastor are nevoie de o turma. Urmati-ma!rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

Glume de santier nu alta

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Pari familiarizat cu aceste glume, drept dovada ca le recunosti. Lucrezi pe santier?rolling on the floor

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Dupa tine... potopullaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

laughing Tu ori esti... ori te prefaci soro daca nu ai treaba du-te la culcare ca e trz si maine te duci la gradinita si te scoala mamica

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Batea apropo s-o tai tu acolowinking

| Hmmmm a răspuns:

Yojiдวงล, nu-mi dicta mie ce-ti impun parintii tielaughing. Geniile, gen eu, dorm ziua si stau de veghe noaptea.
4bb4, incorect spus "dupa tine... potopul". Corect ar fi "dupa mine si voi... potopiti".

| 4b explică (pentru Hmmmm):

laughing pentru cultura generala: daca dormi intre 22:00 si 24:00 esti mai inteligent si encefalul tau functioneaza mai bine, pentru ca atunci se secreta melatoninawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

Ma tu am auzit ca ai alte orientari ca tu de fapt esti baiat. e adevarat? si ti-am spus sa mergi la culcare nu ai voie la ora asta pe internet!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

Eu cred oricum ca ai ceva la cap ca deja te crezi geniu..imi spui si mie ce ai fumat?

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

rolling on the floor). Asta e cea mai mare prostie citita pe ziua de azi. Ce se intampla cu prostii intre 2:00 si 24:00? Devin brusc destepti? Cand vad cum culegeti toate idioteniile si le repetati...mai beau o bere.

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am perna la cap, bre. Vreau sa dorm in fund spre dimineata.

| 4b explică (pentru Hmmmm):

laughingbea...putin cate putin...prostie e incultura unorawinking

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

Prostia e prostie si incultura e incultura. Prostia e atunci cand te arzi de doua ori cu acelasi chibrit si incultura e atunci cand nu stii sa-l aprinzi/stingi (chibritul). Opreste-te din postat, ca-s nevoit sa-ti aplic corecturi la fiecare post.rolling on the floor

| 4b explică (pentru Hmmmm):

laughing aaaa, si nu faci fata...okwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

Acum cred ca ai facaletu lu maicata la cap ca stai pana la ora asta.

| Hmmmm a răspuns (pentru 4b):

Chestia e ca nu vreau sa fac risipa de cunostinte.
Yojiдวงล, ai dreptate. Acum, fugi ca te prinde ploaia.

| 4b explică (pentru Hmmmm):

Whatever, salutwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hmmmm):

Mai intreb odata ce fumezi pentru ca eu cred ca este puternic..in casa nu ploua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa e foarte bunaarolling on the floor)