| UnVis a întrebat:

Care este cea mai consumata bere in Romania?

Răspuns Câştigător
| Addaa1998 a răspuns:

Timisoreana

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

Aproape toate sunt consumate in exces, dar in NICIUN CAZ nu Timisoreana este cea mai consumata.

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

O ba da!
Timisoreana si putin ursus

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

In viata mea, am vazut o singura persoana care a luat Timisoreana si a luat-o ca trebuia sa i-o dea unui prieten si a vrut sa-si bata joc de el, dandu-i cea mai jalnica si mai imputita bere din Romania.

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Prostii!
Asta ai vazut tu
Dar altii nu
Precum eu si alta lue stie ca Timisoreana este cea mai buna bere
Tie nu iti place normol tii cu preferata ta
Surfer1 fi sigur ca timisoreana este cea mai consumta bere in Romania, nu ii baga in seama pe restul vorbesc prostiiwinking

| Addaa1998 a răspuns (pentru Addaa1998):

Lume! Greseala mea

| UnVis explică (pentru Addaa1998):

Ok

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Si apropo, de ce crezi ca surfer1 mi-a dat raspuns castigator? Pentru ca si el stie ca cea mai buna bere este timisoreana!

| UnVis explică (pentru Addaa1998):

Va rog eu nu va certai de la o funda amrata.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

Berea preferata a agramatilor, observ. Cred ca esti beata de scrii si prost, scrii si prostii.
Esti din Banat?

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

Pentru ca a fost primul raspuns.

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Da dar ar fi putut sa aleaga altul

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Nu sunt de alt undeva
Eu spun cea ce e adevarat si corect!
Ei eu ma opresc aici!
Nu mai dau comment pentru ca tu esti singurul care nu recunoaste ca timisoreana este cea mai tare!

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

In ce fel iti poti bate joc de limba romana!
Invata sa scrii corect sau trezeste-te din betie.

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Mai tacati fleanca!
Cine te crezi tu?
Acum vb de alt subiect!
Doamne ce oameni!
Hai Pa numai imi irosesc timpul vb cu tine si ii ocupam locul cu prea multe raspunsuri la intrebarea aceasta!

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

Invata, fata, sa scrii corect!

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Invata sa nu ii mai judeci pe ceilalti

| Addaa1998 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Cine te mai crezi tu?

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Addaa1998):

Un tip case stie vorbi si scrie corect.

27 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Care-i mai ieftina...

| Sara2 a răspuns:

Berganbier logic

Răspuns utilizator avertizat
| JusTPauL a răspuns:

Eu as zice ca ursus e cea mai consumata bere este Ursusbig grin

| Λndrei a răspuns:

Fratilor mie imi place Hategana si Heineken!
PS:Hategana nu mai e ce a fost odata, bere de origine din Hateg judet Hunedoara.Acum nu stiu pe unde dracu' o mai fac dar nu mai e asa buna.In ultimu' timp am cam schimbat-o cu Ciuc...

| Addaa1998 a răspuns:

Mai este o bere buna pe langa Timisoreana asta pentru femei berea cu lamaie sau grefuit! Superba! Nu are decat 50 la suta alcool iar restul de 50 contine fructul dar cea mai buna bere cu fructe ete cea nemteasca!

| Danielbc a răspuns:

Bergenbierbig grin

| AidaMaria a răspuns:

Ciucas

| ilovei a răspuns:

Ciuc. dar cred ca depinde de zone.de exemplu in ardeal e Ciuc happy