| Asargiu_Darius_1995 a întrebat:

Care este cel mai bun air fryer de buget (minim 350 de lei) de pe piata?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Toate fac același lucru, dar dacă dorești calitate sa nu ai probleme că se strica rapid, optează pe Tefal, Philips, Cosori ori Ninja. Acestea sunt cele mai clasate dintre cele mai bune, deși și prețul este pe măsura.
Prețul este influențat și de capacitatea lui, cate programe are și câți wați.
La început mă uitam pe ceva ieftin sub 500lei, deși am dat o recenzie de prin Anglia că grilul se decojeste rapid chiar daca e așa zis antiaderent... Și am zis decât să cumpăr de doua ori un aparat, am optat pe un Philips XXL cu capacitatea de 7, 2 litri. Îl găsești pe eMag la 1900 lei.
https://www.emag.ro/......D7NCD3YBM/

Asta fiind prețul de Romania, locuind în Grecia l-am găsit la o oferta 200 euro optând varianta de 3 rate prin Klarna.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu il am pe asta si sunt foarte incantata, ca pot face 2 feluri diferite, in timpi diferiti, dar sa fie sincronizate ambele sertare, ca sa termine in acelasi timp:

https://ninjakitchen.com.au/products/ninja-foodi-dual-zone-air-fryer

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și de ce ai tu nevoie mai exact.
Îți recomand să consulți lista celor de la eMag și alege produsele care se încadrează în acest buget+care au cele mai multe recenzii bune și nu ai cum sa dai gres.
Bafta!

| Asargiu_Darius_1995 explică (pentru Hyperion7):

Adica de ce am nevoie mai exact? Rolul unui air fryer este sa gateasca mancare.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Asargiu_Darius_1995):

Da,dar daca vrei mai mare, mai mic, alb, negru etc etchappy
Fiecare cu preferințele sale, gusturile nu se discuta, nu?happy

| skepanu a răspuns:

Am gasit o pagina buna in care explica si ofera produse https://www.topselectii.ro/cel-mai-bun-air-fryer-friteuza-cu-aer-cald/