| rafa_9465 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate mancaruri pe care le-ati "servit" vreodata?laughing

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ciorba de macris.Sau ciorba de prune uscate.Nu-s ciudate dar aia de prune uscate e ingrozitoare, e modu ideal de tortura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui de balta.adica pulpe de broasca.si piapt de tarlifes.coada de chitzobag. cele mai exotice chestii.

| summertime a răspuns:

Fructe de mare, dovleac fiert, raci prajiti(sau ceva in genul asta... oricum erau raci).

| All3 a răspuns:

Genunchi de caracatita rolling on the floor

P.S Stiu ca caracatitele nu au genunchilaughing

| 2122009 a răspuns:

Gamberi cu scoici. :-s a fost ciudat, dar bun big grin

| metallica666 a răspuns:

Broscuta impluta! dar nu am servit! am mincat cu guuuuuuuuuust!(deoarece nu stiam ce e, sa fi stiut eu big grin, nu m'ai mincam big grin)

| klaudia_4431 a răspuns:

Picioare de rama,boase de melc, viermi umpluti cu carne, trompa de elefant inabusita cu antene de lacustarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| R0xi a răspuns:

Caracatita I don't want to see Daca stii ce e nu iti place daca nu stii o adori rolling on the floor)))).