| AndreeaCr a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate combinatii de mancaruri pe care le-ati incercat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaghete fierte, cascaval, salam de sibiu si cartofi fierti toate in aceiasi farfurie. rolling on the floor)
Asta e cea mai ciudata care am mancat-o recent si surprizantor a fost delicioasa. laughing

Mai mananc mere acre cu paine calda, magiun cu branza sarata, iaurt acru cu biscuiti oreo dar mie mi se par normale astea. laughing

| AndreeaCr explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat fundita pentru merele acre cu paine calda, chiar nu am mai auzit asa ceva. :-))

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaCr):

Incearca, e omg de bun! laughing Cu painea aia alba de are coaja tare. Asta mancam cand eram mica pana se facea mancarea. laughing

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dulceaţă cu murături.hee hee

| neutrino a răspuns:

Raci cu usturoi.

| Drimmero a răspuns:

Branza cu pepene/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta chiar e ciudata.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar creepy

| Mayhem666 a răspuns:

Fructe cu paine (asa mancam cand eram mai mic).