| คlєxヅ a întrebat:

Cât timp se coace drobul de miel?

Răspuns Câştigător
| Raggy a răspuns:

Drobul se coace in cuptor(180 grade Celsius) timp de 35-40 min, pana se rumeneste.
Succes!happy

5 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Intr-o tava se aseaza prapurul de miel (daca acesta lipseste putem folosii foaie de placinta sau pesmet )apoi adaugam compoziti jumatate si adaugam jumatati de ou fiert (taiat in lungime)se pune si restul de compozitie si se inveleste cu restul de prapur ramas.se da la cupor incins 180grade timp de 30-45 min.se serveste rece ca aperitiv.

| คlєxヅ explică:

Deocamdată stați să văd dacă îmi iese, și pe urmă decid cui îi voi da funda!

| EternalFire a răspuns:

1 ora