| photographer24 a întrebat:

Cate calorii are salata Caesar cu piept de pui la gratar de la Salad Box?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce pui in ea, ca daca ii pui maioneza, oua mai apar vreo 100 de calorii, altfel nu ar trebui sa depaseasca 200, oricum poti calcula caloriile acolo pe loc ca le au afisate

| angemon500 a răspuns:

Intre 30-100

| roland2948 a răspuns:

Undeva intre 150-200 calorii.

| catelusdragalasmicut a răspuns:

Dupa cum suna intrebarea esti la dieta big grin iti spun din cea mai variata experienta ca nu e bine sa mananci doar salate cu putine calorii tongue suna ciudat, dar asa iti pui sanatatea in pericol! Eu te sfatuiesti sa mananci normal cu o conditie: cu masura si sa nu mananci mancare din comert. Aceasta e o dieta naturala, care cu ajutorul sportului si al efortului fizic vei reusii sa slabesti si sa traiesti mai sanatos. corpul tau are nevoie si de calorii... desi nu suna bine

| photographer24 explică (pentru catelusdragalasmicut):

Da sunt la dieta, eu acum mananc foarte multe legume, supe crema de legume cu piept de pui, am inlocuit carnea care o mancam doar cu piept de pui la gratar sau fiert la aburi, pateuri vegetale cu calorii putine, branzeturi slabe si zilnic TAE BO.Am intrebat despre caloriile din Salad Box deoarece prietenii mei cand iesim in oras mananca fast - food si voiam sa stiu daca e ok ca eu sa mananc salata de la Salad Box...ca nah trebuie sa servesc si eu ceva, nu este pentru consum zilnic ci doar la iesiri in oras.

| catelusdragalasmicut a răspuns (pentru photographer24):

Da, nu are multe, zic ca e buna.