| andreiffff a întrebat:

Ce părere aveți de espressorul acesta de cafea Espressor cafea Samus Espressimo 20 Silver 1.6 litri 20 Bari 850W Inox/Negru?
E bun?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

O jucărie ieftină. E o vorbă: de cât dai, de atâta ai

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Recenziile pe eMAG sunt f pozitive

| IceRope a răspuns:

Este un model foarte ieftin. Că toate modelele ieftine, funcționează bine câteva săptămâni, apoi începe să se înfunde, să aibă depuneri de calcar în pompă și boiler. Depuneri pe care nu le poți curăța 100%, iar în ultimă instanță se va defecta complet.
Recomand acest model https://www.breville-romania.ro/......so-machine
Curățat la timp, te va ține mult și bine.