| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce storcator de fructe si legume cu melc credeti ca este mai bun?

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

După ce am studiat oferta și mi-am dat seama că nu-mi permit un Hurom ori un Kuvings, mi l-am luat pe ăsta și sunt mulțumită
http://www.biovita.ro/......ovita.html

| ALEXICAmarketing explică (pentru Raven):

Am dat comanda pentru unu la 450 lei resigilat cu brand bun, sper sa ma tina macar 2 ani:
Storcator de fructe si legume prin presare la rece Philips Viva Collection HR1887/80, 150W, tub XL, QuickClean, Alb/Negru

| Raven a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Să-l folosești sănătoasă! Am văzut însă că are și recenzii negative pe eMAG. Cel de la Biovita avea numai recenzii pozitive de-asta l-am și luat.

| ALEXICAmarketing explică:

E centrifugal asta al tau.Nu prea mai am incredere, sevscurgea suc la unu luat tot de la Emag.Asta Philips nu este centrifugal.