| maria_3267 a întrebat:

Cum as putea afla daca sunt pe internet retetele preparatelor de cofetarie care se preparau si serveau in cofetarii, si sub ce denumiri se gasesc aceste preparate pe internet[dulciuri si prajituri], in cazul in care se gasesc pe internet, inainte de anul 1989?

3 răspunsuri:
| Fluture14 a răspuns:

Ai cautat pe google?

| maria_3267 explică (pentru Fluture14):

Am cautat si nu sunt sub denumirile de dinainte de 1989 si daca sunt acum pe google nu stiu sub ce denumire sa le caut.

| maria_3267 explică (pentru Fluture14):

Am cautat pe google si nu gasesc retetele dulciurilor de cofetarie din perioada comunista sub denumirile sub care se gaseau in cofetarii de vanzare.