| blackumafia a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras vreo 7-8 kg in 2-3 luni? sunt cam slaabut si mai vreau sa pun pe mine... fara raspunsuri de genu mananca foarteeeeee mult sau mai stiu eu ce.sad ce alimente ar trebui sa consum si cate mese pe zi?big grin

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Mananca 4-5 mese pe zi,fugi la farmacie si ia si cumpara Calciu injectabil si vitamine (a,b, c, d) cat si suplimente alimentare care sa iti dea pofta de mancare.Introdu in meniu grasimi vegetale si animale, fa miscare mai putina si succes la ingrasat.

5 răspunsuri:
| Misspink2000 a răspuns:

3-4 mese pe zi la fast-food.Sigur o sa te ingrasi.

| ioanaisfetcu a răspuns (pentru Misspink2000):

De acord. Daca mananci de la fast-food sau de la McDonald's, sigur te ingrasi automat si aproape iremediabil.

Eu iti recomand sa nu-ti doresti ingrasarea. O obtii usor si nu mai scapi de ea. Tot se acumuleaza.

| Liviucu a răspuns:

Carne de pui, de vita, lapte la greu in loc de sucuri si branza de vaci. Ciocolata... si apa plata cel putin 2L pe zi.

| emgirl a răspuns:

Pai...mananca foarte multa paine, carne, dulciuri dar ai grija sa nu exagerezi sa-ti fie rau. sper ca te-am ajutatbig grin

| lionbeat a răspuns:

Dimineata cat mai multa paine, lapte, branza. Mesele de amiaza si seara mergi la McDonalds sau alta otrava fast-food. Inainte de somn neaprat mai ruguma arahide si pe parcursul zilei la orice ocazie - dulciuri!