| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Da'ti'mi si mie o reteta de salata care se prepara cat mai repede si mai usor, in afara de salata de varza si de rosii.

Răspuns Câştigător
| Pitica :X a răspuns:

Pai intr-o salata poti pune ce vrei tu sa mananci ma refer la fructe si legume de ex tata face salate execlente love struck pune in ele rosii, castraveti, salata, mere, morcovi, carne, branza, ardei rosu ( verde ), marar, din astea happy spor la preparat happy a si se face foarte repede happy pb

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Am preferat sa nu caut pe google pentru ca imi dau f multe retete. iar cei care imi raspund la intrebare.pe TPU stiu si cat de bune sunt si timpul in care se preparahappy

| ladygaga a răspuns:

Salata de castraveti, salata de boeuf

Cauta si tu retete de salate pe google, ce e asa greu?

| monela23 a răspuns:

Pai repede ca astea nu sunt eu stiu multe dar nu prepara asa de repede dupa cum vrei tu daca te intereseaza zi-mi intr-un mesaj ceaw