| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Daca mananc dimineata paine cu unt si rosii[aprox. 2 felii], cu ceai ma poate ingrasa?

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Nu.Nu ai din ce. Poate de la unt dar atata timp cat nu mananci mult nu ai de ce.

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Untul ingrasa foarte tare...

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu mult nu cred ca sar vedea pe corp depinde de metabolism. dar paine si untul ingrasa ar trebui sa ti le excluzi din alimentatie macar cat de cat daca nu de tot

| Summerismine a răspuns:

Nu, nu te ingrasa. important este sa nu mananc seara parine cu unt si cu rosii happy

| MensiS_2060 a răspuns:

Cu siguranta nu! Masa de dimineata nu apuca sa se depuna deoarece consumi o gramada de energie de-a lungul zilei. La masa de seara trebuie sa ai grija ce si cat mananci.