| AlinutzaDragutza21 a întrebat:

Daca mancanc diseara 3-4 felii de placinta cu carne cam de marimea unui telefon si o farfurie sau 2 de macaroane cu branza plus un paharel de cola slabesc? Si daca la 11 noaptea mai gust 3-4 sarmale slabesc si pana a2a zi voi avea 1 kg mai putin?

8 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Ai incercat sa faci o gluma? laughing

| pietrean a răspuns:

Se pare ca ai o problema grava de alimentatie, sau...o alta problema ce tine de bunul simt! Din cele 5 intrebari postate de tine, 4 sunt referitoare la mancarea din abundenta,mancata si la ore tarzii.ori vrei sa-ti bati joc de noi,ori esti un copil putin dezvoltat mintal.
Asa ca, ce sa-ti raspund? Deja ai probleme cu greutatea, daca mai mananci si ceea ce spui si vrei sa devii obeza, este doar treaba ta.Dar, NU NE LUA DE PROSTI!

| Okkultist a răspuns:

Eroarea nutritiei!
Te ingrasi un kg in felul acesta!
Slabesti mancand doar 3 mese pe zi.
Chestia cu putin si des nu este recomandata. samd
Dar ce ziceti dumneavoastra aici este un chin pentru corpul acela...
Nu faceti asa ceva, desi 100/% intrebarea este pusa in gluma rolling on the floor

| DuDDy24 a răspuns:

Wtf?!laughing
Nu sunt vreun expert in materie sau vreun nutritionist...dar nu cred ca asa se slabestelaughingbig grin

| bbu2eugen a răspuns:

Nu nu slabesti deloc si diseara la cat? 8-9? Frate lasa placinta lasa cola si macaroanele te ingrasa la 11 noaptea DIGESTIA SEARA NU SE FACE BINE....doamne incearca sa mananci dimineata un iaurt cu niste fulgi de ovaz etc pranz sa mananci mult pentru ca atunci E DIGESTIA CEA MAI BUNA iar seara mananca un fruct sau o salata inteleg ca esti gurmanda dar nici chiar asa. App nu slabesti 1 kg din cate mananci mai slabesti si cu ajutorul sportului pentru ca el e baza daca faci sport si ti regim intr o luna -10 kg daca vrei asta daca nu poti ramane asa. Cine te iubeste te accepta asa cum esti gen.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

In felul asta pui, nu slabesti.

| MoshEne a răspuns:

Sper ca glumesti... happy
Mancarea aia e mai mult decat ar trebui sa mananci intr-o zi, mai ales daca vrei sa slabesti.
In ritmul asta ai sanse sa pui 1 kg pe zi si nu sa il pierzi

| argebit a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie in primul rand sa iti "ajustezi" obiceiurile alimentare! Daca mananci sarmale la 11 noaptea cu siguranta nu ai sa slabesti prea mult :-) Intra pe www.SlabescUsor.ro si discutam de solutii concrete si sanatoase. Si... fara sarmale, da? :-)