| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

Dati-mi idei de mancare. Va rog. Orice mancare sa fie. Multumesc.happy

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Fasole cu ciolan afumat. Sotia mea l-a facut, eu acum am terminat de mincat, si m-am lins pe degete happy.

| MihaelaDart a răspuns:

Sper ca pe blogul meu culinar te va ajuta in gasirea unei retete pe care o doresti, majoritatea nu sunt deloc complicate :) http://mihaelaskitchen.blogspot.com/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fii in pas cu moda. Nu ingrasa.
http://stirileprotv.ro/......secte.html

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce prostie. laughing Sa mananci gandaci. Iti recomand. Pa. Sa vedem daca mai traiesti mancand gandaci sau viermi. Iac.

| FaraNumePls a răspuns:

Ciuperci umplute

| WxRo a răspuns:

Shaorma nu va mai place? happy

| Mary012 a răspuns:

Musaca,Ciorba de perisoare/cartofi, Supa de galusti, O manacare de cartofi

| TonyStarkRO a răspuns:

Cartofi prajiti! rolling on the floor

| chocolateo a răspuns:

Pizza,macaroane cu sos alb sau cartofi la cuptor.