| Whitesnake99 a întrebat:

De ce se ingroasa balsamul de rufe? Devine aproape ca o pasta, mi e frica sa l mai pun in masina. Oare e din cauza ca sta foarte mult? Ajuta daca il agit de cateva ori pe saptamana? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil este foarte vechi. Nu am patit niciodata asa ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah, am patit sa mi se infunde practic rezervorul de balsam. Aparent se intampla cam la toate, nu doar la alea mai ieftine.

| Dragobeta a răspuns:

Dar cat de rar il folosesti? La mine nu se ingroasa nici daca il las doua sapatamani (cand sunt plecata de acasa).