| Simi_6998 a întrebat:

Eu cand sunt singur acasa nu pot manca.Nu suport sa mananc singur. Dar mai e o problema mi-e lene sa incalzesc mancarea. Spuneti-mi va rog ce sa-mi fac de mancare sa nu ma chinui. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Aoleo mai fetelor. Si la botu calului si tot e greu sa duci la gura?

Eu la 17 ani faceam de la sarmale la ciorba de burta.
La 18 ani jumate gateam deja pentru 2 persoane!

Ce-i mare scofala sa incalzesti o mancare? Bagºo frate in cuptoru cu microunde 3 minute. Sau e greu sa deschizi usa cuptorului si sa apesi pe buton?

Eu n-am probleme de genul asta. Cand sunt cu prietenii mananc in oras, ca nu. mi place sa mananc singura in restaurante sau fast-foodºuri, dar acasa mananc linistita singura. Ca oricum n-are nici cine sa-mi faca mancare nici cine sa mi-o puna in farfurie. Doar eu laughing)

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Si eu sunt tot la fel! Incearca sa faci asa:Fa-ti ceva de mancare care nu trebuie incalzit, de ex un sandwich, du-te in camera ta, la calculator si pune muzica pe youtube sau vb cu cineva in timp ce papi! Eu asa fac si merge!

| MissD a răspuns:

Si eu sunt la fel... Chiar daca imi pune ama sa mananc si pleaca din bucatarie. nu'mi place sa mananc singuralaughing eu de obicei dupa ce vin de la scoala ma duc la bunica si mananc la ea. am noroc ca sta foarte aproape de mine. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda-ti o pizza.

| Minnie_8765 a răspuns:

Floricele la micro-unde

| Simi_6998 explică:

Va rog sa ma scuzati...cititi va rog primele 4 cuvinte.eu cand sunt "singur"=sunt baiat

| tianka a răspuns:

Eu am aceeasi situatie. Daca nu ti-e foame, nu manca... Dar daca ti-e foame, fa-ti ceva ce iti place tie si ce nu le place parintilor tai, deoarece doar atunci ai posibilitatea sa-ti potolesti foamea si sa ramii satisfacuta...

| looney a răspuns:

Hahahaha...lol