| Claudelu_6992 a întrebat:

Hey TPU.Am o problema cu bicicleta.Am lasat-o vara trecuta in soare si mi-au rasuflat cauciucurile(camerele ca sa fiu mai exacthappy ). Daca incerc sa le umflu se desumflacrying. Are cineva o idee ce as putea sa le fac?(unchiul meu mi-a zis ca nu ar fi pana, ca daca as pune lapte dulce la ventil as repara-o). Merge ideea asta cu laptele dulce? Aveti alte idei? Funda:X

4 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Deci, ori ai pana,ori s-a deteriorat din cauza soarelui si s-a desprins unpic de la valva,de faza cu laptele nu stiu ce sa zic,merita sa incerci doar bunicul tau este batran, are o varsta, a fost si el tanar, probabil pe vremea lui asa se facea ...marog cea mai buna solutie ar fi sa schimbi camera, nu e mare lucru 15-20 lei

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Pai ori ti s-a stricat camera ori ai intepato cu ceva si faza cu laptele dulce eu nu cred ca merge

Răspuns utilizator avertizat
| aNdR3y_5193 a răspuns:

Baga camera intr-un ligean cu apa sau ceva de genu si ve zi daca rasufla pe undeva. daca gaura e mica peticeste`o