| slayer678 a întrebat:

Hey! Vreau sa lipesc pe pereti niste desene facute de mine, dar nu vreau sa stric nici peretii, nici desenele. Am incercat sa le lipesc cu scotch, dar am luat-o pe cocoasa. happy Cu ce pot sa le lipesc?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista, in supermarket parca, un fel de lipici care arata ca o plastilina, alb. Poti face din el mici cocoloase cu care lipesti desenele.
Cand vrei sa le dai jos, se dezlipeste si chestia aia, fara var sau tencuiala. Imi pare rau, dar nu mai tin minte cum il cheama, dar il gasesti in raionul de papetarie.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu scuipinol!

| icmitea a răspuns:

Poti folosi gluten cu a zi Expertul TPU asa se numeste aia alba "" gluten "" si e eficient