| Ioana_Beatrice_1999 a întrebat:

Heyyy! Ce pot sa fac de mancare mai rapid? Morrr de foameee laughing) ceva gen cartofi prajiti, omleta.

5 răspunsuri:
| KevinAnthony a răspuns:

Îți recomand ceva sănătos. O salată gata în 5 minute: salată turcească.

Pentru a te putea delecta cu o salată turcească, trebuie să ai la îndemână următoarele ingrediente:
2-3 căței usturoi
1 l iaurt
3 castraveciori verzi
o legătură de mărar

Asta este tot. Vezi bine că ingredientele sunt unele extrem de sănătoase.

| MadaMadalici a răspuns:

Mamaliga, salata de fructe, o supa.

| Xulescu006 a răspuns:

Salata.clatit.paste

| RockPassion94 a răspuns:

Bruschete :)

Există o sumedenie de rețete. Uite aici una simplă: http://www.culinar.ro/......1/8/25394/

Poftă bună!