| amberjuly a întrebat:

Imi recomandati un storcator de fructe si legume care sa:
1.stoarca bine si sa scoata tot sucul din fructe/legume
2.sa nu fie exagerat de scump (max 3 milioane)
3.nu trebuie sa aiba neaparat volum mare
4.sa fie rezistent
Mc mult tongue

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

Moulinex JU20 169, 90 lei, 200 W, capacitate vas 1l, fara autocuratare, 2 trepte de viteza, garantie 2 ani.

4 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

MOULINEX... cea mai buna marca pentru electrocasnicele... cauta prin magazine se gasesc in diferite forme de la cea mai mare la cea mai mica... nu cred ca e mai mult de 300 lei... ce pot sa spun sigur e ca mama are storcator de fructe moulinex de cativa ani buni si e super buna si acum... eu am robot de bucatarie moulinex, am aparat de copt paine, mixer si sunt fffff bune si rezistente... asa ca sfatul meu ar fi sa iti iei storcator marca moulinex...

| mioara a răspuns:

Eu am unul de 70 ron dar este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.BeOrganic.ro sau pe www.quark.com.ro.
Acolo au tot felul de storcatoare care storc foarte bine si sunt si foarte rezistente.