| IMINENT a întrebat:

No, ce stiti sa gatiti cel mai bine?

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
gatesc bine si cu multa dragoste, dar cel mai bine imi iese cozonacul si sarmalutele si multe altele...dau clasasmugsmug( aici e rostul sa ma laud)hee hee
daca ai de toate si depui si un pic de efort, nu cred ca poti da gres. poate la inceput, dar de la 16 ani de cand gatesc... oare pot sa mai gresesc? este adevarat ca omu nu le poate sti pe toate si cat treaieste are de invatat...deci inca mai pot invata.
O zi minunata sa aihappy

| Zazu a răspuns:

Cel mai bine si cel mai bine gatesc mancare.

| IMINENT explică (pentru Zazu):

Comestibila?

| Zazu a răspuns (pentru IMINENT):

Ehe,aici m-ai prins! d-zeu cu mila.

| morningstar a răspuns:

No, tot ce se poate gati pe lumea asta, dar cel mai bine gatesc la foame laughing Orice!

| EmaS a răspuns:

Imi place sa gatesc ciorbite bogate in legume si verdeata, sarmalute, gordon bleu, rulada de carne umpluta cu ciuperci, piept de pui cu legume, peste umplut, etc.

| IMINENT explică (pentru EmaS):

Sarmalele, cum sa nu le iubesti?

| EmaS a răspuns (pentru IMINENT):

Sunt preferatele mele, mai ales cele in foi de vita cu smantana cu carne de vita si porc in amestec!tongue

| IMINENT explică (pentru EmaS):

Si mamaliga cu branza si oleaca de vin sau palinca, dar cred ca tu te lipsesti de la ele laughing

| EmaS a răspuns (pentru IMINENT):

Exista si Coca-Cola cu gheata!happy

Tu nu renunti la bautura atunci cand conduci?winking

| IMINENT explică (pentru EmaS):

Mai bune sunt sucurile naturale.
Si palinca naturala e buna, daca nu abuzezi de ea.

| EmaS a răspuns (pentru IMINENT):

Sucurile naturale au si ele rolul lor, insa dupa o portie buna de sarmalute merge o Coca-Cola!

| IMINENT explică (pentru EmaS):

Aham, de aceia daca pui o bucata de carne intr-o cana cu coca-cola ea va disparea.

| EmaS a răspuns (pentru IMINENT):

Stiu, dar trebuie sa am si eu micile mele vicii!tongue

| Xtadelo a răspuns:

Nu prea stiu sa gatesc (varsta ) pana si cartofii ii ard laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
"No", stiu sa gatesc ciorbe, diverse salate, sosuri, sarmale, tot ce se poate.
Pa, pa!

| Zazu a răspuns (pentru anonim_4396):

Diverse intra la categoria ciocolata? laughing

| kitten95 a răspuns:

Cand am vazut asta mi-am adus aminte de o gluma: cate lucruri sie o blonda sa faca? 70- 69 si cartofi prajitirolling on the floor). si stiu: cartofi cu ou/scazuti/prajitilaughing/tocati etc; ciorbe, supe si altelelaughing

| Lovewillfindaway a răspuns:

Cartofi prajiti laughing

| Sunrise1234 a răspuns:

Orice,dar cel mai bine stiu sa gatesc tarte...cu orice crema, aroma...