| Angeld a întrebat:

Pareri despre dieta dukan?

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

E o dieta buna, o tin si eu, e intr-adevar cam costisitoare, dar da si rezultate si mie una nu mi se pare chair asa greu de urmat.

| neutrino a răspuns:

Tin aceasta dieta, e foarte buna dar si destul de grea si costisitoare pentru cineva cu venituri modeste. De asemenea, este foarte lunda in timp, daca doresti sa dai jos mai multe kilograme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te tii strict de ea (si crede-ma nu e grea deloc) ai rezultate garantat.e printre cele mai usoare si bune cure.

| Schweitzer a răspuns:

Uite aici un articol care te poate ajuta: http://divalife.ro/......tei-dukan/

| venilla a răspuns:

Incearca dieta keto, e cea mai tare! (cauta pagina doctorului Andrei Laslau pe facebook sa afli detalii)