Întrebare recomandată | soultaker a întrebat:

Heloo am cateva intrebari pentru voi happy... daca este cineva pe aici care a tinut dieta dukan? pareri? impresi? e bun? da rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am tinut personal dieta dar o prietena a tinut-o si a dat rezultate

| iInfinityDarkness a răspuns:

A tinut o cunostinta de-a mea si a slabit mult...

| Feelings14 a răspuns:

Buna! daca vrei sa de tii de aceasta dieta, trebuie sa ai un organism "puternic ". iti spun sincer, in primele 3-4 zile am lesinat si am vomitat intr-una, deoarece organismul meu nu era obisnuit doar cu proteine. adevarul este ca intr-o saptamana am slabit 5 kg. daca te apuci de ea, trebuie sa mananci de acum incolo doar mancare sanatoasa = renunti la prajeli, grasimi, dulciuri, paine, suc acidulat, fainoase.
daca vrei sa slabesti, atunci risca si incearca happy iti garantez ca da rezultate si ca nu o sa mori de foame. have a nice day happy

| anonymous123456789 a răspuns:

Da rezultate happy