| LoOvE a întrebat:

Pentru a avea o voce frumoasa, cand beau galbenusul, el trebuie sa fie batutut sau intreg?

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu are importanta...tot aceleasi calitati are

8 răspunsuri:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Intreg

| Rennata a răspuns:

Cum vrei dar ca sa nu iti fie scarba poti sa il bati si pui un pic de zahar! FUNDAkiss! BAFTA SI SA AI CEA MAI FRUMOASA VOCE!kisskiss; _8

| ssstef99 a răspuns:

Trebuie sa te nasti cu voce frumoasa si in primul rand e schrbos asa ceva

| LoOvE explică (pentru ssstef99):

Pai m-am nascut cu voce frumoasa dar mai vreau sa o retusez

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru LoOvE):

Stii ca un ou are mai multe intrebuintari... e bun pentru par...masca de par.si pentru ten.amestecat cu malai si dai pe fata. e bun pentru cosurile negre.doar masezi usor fata.
Succes

| LoOvE explică (pentru TheFACKYouTub):

Mersi

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru LoOvE):

Pentru putin

| floorii a răspuns:

Nu are importanta:*