| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce tip de metabolism e recomandata o dieta Montignac?

5 răspunsuri:
| alexam a răspuns:

Cumpara cartea si ai sa vezi. Daca nu o mai gasesti cu 8, 50 lei cu revista, o gasesti la librarie, si e super! Ti-o recomand cu adevarat! Nu stiu sa existe dieta cu acest nume, ce se propune si invata in acea carte e un stil de viata cu adevarat sanatos d. p. d. v. alimentar! big grin

Shin
| Shin a răspuns:

Pentru orice tip. Nu este vorba numai de slabit in metoda Montignac ci mai degraba de un stil de viata cu o alimentare echilibrata. Oricum, presupun ca nu este pentru ectomorfi, ei nu prea ar avea nevoie happy
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Vedeti ca acum sunt doua carti, nu doar unawinking
Numai bine, Shin

| Irina a răspuns:

Daca te intereseaza cartea lasa-mi mailul si ti-o pot trimite pentru ca o am in pc.