| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa readuc culorile hainelor vechi la viata fara detergenți? Remedii naturale

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate!
O haina veche, decolorata nu se mai poate readuce la viata, in special la culorile ei initiale.
Poti sa o revopsesti integral, cu alta culoare, dar numai daca materialul este 100% bumbac, sau 100% din in, fiindca pe celelalte materiale nu prind vopseaua.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc, mi ai fost de ajutor?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le duci la nufarul au ei solutii si tehnologie avansata, nu le poti face tu acasa.