| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face dintr-un lichid pulbere fina sau pudra cristalina?

Răspuns Câştigător
| K4sZz a răspuns:

Nu cred ca poti face asa ceva laughing este imposibilbig grin asa cred eu nu stiu exact. Cauta pe internet poate vei gasi

| test1999 a răspuns (pentru K4sZz):

Salut K4sZz!
Vreau sa te anunt ca nu este imposibil, am gasit solutia, cuptorul de microunde sau "double boiler" sunt doar cateva elemente care te ajuta. Asta consta in scoaterea umiditatii din lichid; Iti acord raspunsul castigator doar pentru ca ai fost singurul care ai raspuns. Merci and Pace! laughing

1 răspuns: