| Digital112 a întrebat:

Salut, diseara este Dinamo-Steaua, o sa stau acasa sa ma uit la meci ce as putea cumpara sa rontai? Sa nu fie chestii unsuroare
Funda.
p.s am ales aceasta categorie, deoarece este o stiinta sa alegi ce sa rontai la un meci.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Floricele, semințe.
Pa, pa.

| Digital112 explică (pentru Legiuitoarea):

S-a terminat, meciul

| LTAA a răspuns (pentru Digital112):

Ce scor?

| Digital112 explică (pentru LTAA):

1-1, s-a calificat steaua

| LTAA a răspuns (pentru Digital112):

Multam.

| sublime89 a răspuns:

N-ai ce sa vezi la Dinamo-Steaua, deci sa te asiguri ca ai ce rontai, pentru ca va fi plictiseala mare.

| Digital112 explică (pentru sublime89):

Vreau spectacol, multe goluri ( sa dea steaua multe laughing )

| sublime89 a răspuns (pentru Digital112):

Cu siguranta ar trebui sa dea mai multe decat cu Timisoara si Vaslui ca sa avem ceva spectacol laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Traiesc intr-o societate in care un cetatean cunuoaste mai bine regulile fotbalului decat propriile drepturi (SAD)

Poate alegi ceva mai sanatos decat o punga de chipsuri : Semintele de canepa sunt numai bune ^_^

| Digital112 explică (pentru OOOLEOOO):

Ma gandeam la niste linte, ce zici?

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Digital112):

Seara trecuta am mancat.

Perfecte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guma de mestecat ajuta la concentrarea dintilor in timp ce iti dat seama ca echipa ta pierde.

| gingergirl1 a răspuns:

laughing Pufuleti,floricele, seminte, biscuiti, covrigei...
Ma rog, ce iti place tie!
Siiiii, FORTA STEUAAA! [mereu cand a jucat Steaua cu Dimamo s-a imtamplat ceva important pentru mine si sincer acum stau sa ma gandesc ce s-o putea intampla mai pe seara laughing thinking

| TOOL a răspuns:

Pai Poti sa-ti cumperi pufuletzi, pop-corn, chipsuri, saratele (covrigei) funda?

| musiiic a răspuns:

Veşnicele seminţe? laughing

| CartoonN a răspuns:

Mda daca te uitai la un meci Dallas
Chicago Bulls era cumva o stiinta.Rontaie tv-ul sau telecomanda, din partea mea schimba postul.
Bafta!

| FlooPp a răspuns:

Crantanele, Chipsuri, Biscuiti, Popcorn, Saratele, Sticsuri, Seminte, Viva, Covrigei.

| Digital112 explică (pentru FlooPp):

Ce naiba sunt crantanelele?

| FlooPp a răspuns (pentru Digital112):

Cum sa iti explic... Hmm Niste alunite gen Viva, mai micute si plate.

| Digital112 explică (pentru FlooPp):

Zi o firma ceva... ca sa ma duc sa cumpar laughing

| JIGHIRUS a răspuns:

Paine

| AndreeaRobertica a răspuns:

Ai putea să mănânci Crănțănele,floricele(preferința ta), sandwich, altele...
Cel puțin, asta aleg eu pentru diseară, hai Steaualaughing.

| Digital112 explică (pentru AndreeaRobertica):

Ce sunt crantanelele? sunt de post? (eu tin post) si unde le gasesc? si cum sunt

| AndreeaRobertica a răspuns (pentru Digital112):

Nu sunt de post.Sunt cu cașcaval.