| 1997true a întrebat:

Mi-am ars niste blugi in zona tibiei, nu se vad asa rau, doar putin maro, blugii sunt albastri. Pot sa le fac ceva? Este perechea mea de blugi preferata.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Coase cate un petic de piele/stofa pe fiecare picior, in zona in care se vede arsura.

| Bogdy2k a răspuns:

Blugii sunt facuti din bumbac, normal bumbacul dupa spalari pierde treptat din culoare, deci dupa ce ii speli (la masina) o sa fie mai putin vizibil, altceva nu prea cred ca poti sa le faci.