| Anonimutza123 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Recent mi am cumparat niste blugi deschisi la culoare, albastri, si i am măzgalit din neatentie cu pixul. cand am ajunsbacada am incercat sa i curat, si am pus sapun si am frecat, apoi i am clatit. Iar acum sunt albi in acel loc, dar daca ii intorc pe dos sunt culoarea normala. i am si pus la spalat, si tot asta sunt. Difrrenta este destul de mare intre culori. va rog sa ma ajutati, sunt blugii mei favoriti! Fundă!

1 răspuns:
| Youth a răspuns:

Buna!
Incearca cu putin Vanish, poate isi va reveni la normal culoarea.
Succes!