| anonim_4396 a întrebat:

In dulap am foarte multe haine, dar din pacate nici una nu se asorteaza.Papucii se asorteaza cat de cat cu blugii dar blugii cu bluzele/tricourile sau bluzele/tricourile cu bluzele de trening delocstraight face.Ce sa fac?crying Merg ca un curcubeu la scoalastraight face
De exemplu intr-o zi cand nu aveam adidasii albi curati,si alte haine care mai merg putin am mers ceva de genul:
-Tenesi mov deschis cu negru si alb
-Bluza albastra [putin tipatoare]
-Blugi albastru normal [culoarea normala a blugilor] si cu rupturi mov
-Bluza de trening gri cu albastru foarte inchis.
Am crezut ca crap de nervi crying.
Ce sa fac? Cum sa imi asortez hainele?
Ps: blugii mei preferati sunt : mov,negrii [nu prea ii port foarte mult pentru ca nu sunt asa comozi], albastrii deschisi aproape alb si 2 perechi de blugi rupti : una cu rupturi albe si bretele si una cu rupturi mov si ceva sclipici [foarte putin]..in rest nu prea imi plac cei vechi rolling on the floor.
Cum sa ma asortez? Ce culori ar merge? Mai ales ca am haine fiecare are mai multe culori, nu prea am simple waiting
Funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Asa cum ai descris ca te imbraci mi se pare chiar OK.

2 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Asa vrea si eu asa dulap ca al tau, adica multe foarte multe haine

| Ioana035 a răspuns:

De acum cand iti cumperi haine alege culori simple, basic!
Eu am in dulap numai negru, alb, blug albastru, crem si bej, putin gri!
Alege haine simple, basic, fara modele, fara inscriptii, pe viitor.
Vei avea un look curat, elegant.