| alecanu a întrebat:

Am un palton cumparat recent si un "prieten" din banca din spate mi l-a mazgalit cu pixul nu foarte tare dar se vede, cum as putea sa il curat acasa nu l-as mai duce la curatatorie pentru asa ceva ca nu e cine stie ce

Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Fixativul scoate petele de pix. Serios vorbesc. Mi s-a parut absurd dar chiar a functionat

| alecanu explică (pentru AndreiP98):

Merci Andrei,nu am facut cu fixativ insa cu un spray, am dat cu spray zona si cu un servetel tot stergeam usor, si tot asa pana s-a dus>:d< merci pentru idee

3 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Il pui in brate tampitului sa ti l faca luna, sau il reclami la politie pentru distrugere de bunuri ( cel putin il ameninti happy )

| alecanu explică (pentru Chris88):

Adevarat,dar nu va mai adresam intrebarea daca stiam cine e,asta aveam de gand dar de unde sa stiu cine, ca noi nu avem banci fixe in clasa, ne plimbam prin mai multe cabinete si la una dintre ore l-am gasit asa ce sa-i faci...