| Marius96 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 60 m, 70 kg si as vrea sa slabesc imi puteti da niste sfaturi eficiente va rog big grin.
Ce credeti despre dieta Pierre Dukan este eficienta? imi puteti da va rog un site unde sa o vad am tot cautat pe google dar imi apar doar fragmente din ea si as vrea sa o vad toata. big grin
[[dau funda la cel mai bun rapsuns]]

1 răspuns:
| TiMan a răspuns:

Http://www.cura-de-slabire.ro/diete/dieta-pierre-dukan.html uite aici.
Mie mi se pare eficienta acum ca am vazut si ce propuneri pentru mese are. Totul este sa nu te grabesti si sa urmezi in tocmai dieta. Eu unul am 15 ani, 1.70 m si 65 kg si cred ca o s-o urmez si eu cat de curand ^^
PS: Mie mi-a fost recomandata de un nutritionist.