| Andrada21 a întrebat:

Scuze dacă am greşit categoria, dar HALVAUA (cred că am scris corect :d) ingraşă?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://calorii.oneden.com/Calorii-Halva-de-floarea-soarelui.html
O zi buna si un Paste fericit!

| Andrada21 explică (pentru caramela):

WoW, mulţumesc. Nu m-am gândit că poate avea atâtea calorii. 100 gr. = 574 calorii... :O:O:O OMG. TnX.

| Andrada21 explică (pentru caramela):

Apropo, Paşte Fericit şi ţie! Şi tuturor celor ce mi-au dat câte un răspuns!

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism laughing)

| Andrada21 explică (pentru anonim_4396):

Waa, adică? Scuze că întreb, mă poţi lămurii? Mulţumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada21):

Exista si oameni care nu se ingrasa mai de loc si oameni care se ingrasa prea mult.

| Andrada21 explică (pentru anonim_4396):

AaA, mulţumesc. Nu am înţeles la ce te refereai exact atunci când ai postat primul răspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada21):

Sper ca acum ai inteles...

| Andrada21 explică (pentru anonim_4396):

Da. Mulţumesc! Paşte fericit şi ţie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada21):

Ok, nu ai pentru ce!
Multumesc la fel!

| Andrada21 explică (pentru anonim_4396):

Ms :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| RomulusMilea a răspuns:

Da, halvaua îngraşă, conţine mult ulei de floarea soarelui, zahăr, o adevărată bombă de calorii. Dar dacă nu mănânci mult, nu exagerezi, atunci poţi mânca liniştită.

| andreiboss31 a răspuns:

Pai depinde... daca mananci ca nehalitul da, te ingrasi, dar daca mananci cateva bucatele nu te ingrasi.

| addha a răspuns:

Nu. Este facuta din seminte de floarea soarelui si semintele nu igrasa!

| mirelalola a răspuns:

Ingra putin depinde cit consumi, un pic de HALVA nu va strica figura...succes

| SeNnZzAaTiE a răspuns:

Ai scris corect..si nu, nu ingrasa. Funda?