| Elena1234456 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere si vreau sa fie ceva special. O voi organiza la mine acasa. Imi puteti da si mie niste idei de meniuri? Multumesc!

4 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Bauturi:
Coca-Cola
Fanta
Cappy sau ceva la cutie (ceva pe toate gusturile)
Nestea/Ceva cu alcool daca te lasa

Servetele:poti cauta pe net origami din servetele (http://origamifunctional.wordpress.com/din-alte-materiale/servete/ are si poze nu conteaza ca e in engleza sau mai cauta tu pe net)
Aperitiv:Salam, masline, cascaval, Sunca presata...(te mai gandesti tu)
Felul 1:Cartofi la cuptor cu piept de pui/ porc snitel /la cuptor
Felul 2 :Pizza comandata (poti sa inversezi felurile 1 si 2)
Desert:
Fursecuri
Tort
Prajituri. rulade (Eu zic sa nu o pui pe mama ta sa faca pentru ca dureaza si costa mai mult)

| Lary a răspuns:

Aperitiv, snitel cu piure sau cartofi prajiti si apoi mult asteptatul tort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...Eu as pune prima aperitiv:salam, castraveti, rosii, cascaval, salata de vinete, icre simasline. Apoi cartofi prajiti cu copanele si salata dupa aceea gratar si toata lumea stieprajituri si tortbig grinbig grin.

| Albert_9247 a răspuns:

Artificii.