| Daliana :) a întrebat:

Stie cineva vreo cura de slabit foarte eficienta si rapida? Va rog, este urgent happy Daca ati incercat si a mers, ajutati-ma si pe mine cu un sfat! happy De precizat faptul ca am 16 ani happy

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

La ani tai e pacat sa ti o cura cum se aude. Incearca 3 mese regulate, dimineata mananca ca de obicei, la amiaza jumatate din cat mancai si seara inainte de ora 7 un mar. Bea 2 litri de apa plata si fa ceva sport (chiar si mers pe jos 30minute). Eu am slabit in 6 saptamani asa 4 KG. Bafta orice ai alege.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu e bine sa tii cura asa stricta. pentru ca in caz ca slabesti pui la loc in plus, si iti dai metabolismu peste cap. happy

| francesca a răspuns:

O cura pentru tine, care ai 16 ani? pai uite una:nu trece niciodata peste micul dejun, la care e bine sa consumi cereale cu lapte, la celelalte mese incearca sa mananci diversificat, in portii mici si la ore regulate.mananca cu trei ore inainte de a te culca, inlocuieste painea alba cu painea graham, renunta la dulciuri, consuma 2 litri de apa pe zi, si fa sport. daca nu sala, macar abdomenewinking succes