| AAAA31 a întrebat:

Cine imi poate da o cura de slabire eficienta si rapida si niste

ex de slabit pentru zona picioarelor

Răspuns Câştigător
| Andreeaoana a răspuns:

Buna uite eu am slabitt in jur de 4-5 kg.nu mai mana dupa ora 5 nimic. dar absolut nimic doar apa daca iti este sete.Si nu manca mancarea cu paine. si fa genoflexiuni in fiecare seara macar 50 si pun pariu ca o salbestii! Eu in 3 spat am salbit vizibil, toti se mirau cand ma vedeauhappy. Succes

2 răspunsuri:
| z_2699 a răspuns:

Pe cat de repede vrei sa slabesti, pe atat de repede te vei ingrasa...
Mananca moderat si nu doar de 1-2 ori pe zi. In general o portie potrivita de mancare e cam cat pumnul tau.
In ceea ce priveste sportul, organismul are nevoie de cel putin jumatate de ora de efort sustinut, pentru ca abia dupa 20 de minute de cardio incepe sa arda.
Incearca sa slabesti eficient, nu pe moment.

| arina_8223 a răspuns:

Sunt o multime de diete rapide cum ar fi cele bazate numai pe fructe si legume.adica timp de 5 zile consumi numai legume si fructe si poti slabi pina la 4 kg in dependenta de organizm insa sunt si cele disociate etc. Cel mai bine este sa nu tii cont de astfel de diete caci repede slabesti si tot asa repede poti ajunge cu mai multe kg decit ai avut. Sfatul meu este ca sa nu consumi produse cu un numar mare de calorii si dua 6 seara sa nu maninci, astfel vei optine rezultate mult mai bune.Succes!