| wannabe a întrebat:

Va place in general sa mancati ficat de pasare? ultimul raspuns sincer primeste fundinta

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac la gratar.

| anad a răspuns:

Da, insa nu foarte des si gatit inabusit doar in ulei si apa care o lasa el, la foc mic, timp de 25-30 minute. Il condimentez apoi cu sare, putina boia, piper si patrunjel verde tocat marunt. Pofta buna!

| nana a răspuns:

Salut wannabe. Sincer, nu! Din pacate nimic ceea ce face parte din organe nu i-mi plac. Asta este, mai ales ficatul sau ficatei, pentru ca miros a sange. Sa fii iubit. Pup.
nana

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Nu, nu cred ca am mancat. dar nu sunt prea curioasa sa-l mananc(fiecare are parerea lui si gusturile lui!) mie sincer nu-mi placebig grin

| enchanted a răspuns:

Da imi place mult sa il fac mai in sange(nu prajit tare)ca sa nu se intareasca si merge super cu piure de cartofi si mujdei de usturoi cu smantana

| DeDeTweety a răspuns:

Imi plac ficateii de pui pe gratar

| georginika a răspuns:

Da love struck...cum sa nu

| BubuLina999 a răspuns:

Pai am mancat de vre. o doua ori... mi. a placut :d

| devilll a răspuns:

E chiar foarte bun
dc?
tu nu ai incercat?

| andre2726 a răspuns:

Sincer eu urasc orice fel de ficat big grin

| Cristina_1126 a răspuns:

Nu imi placehappy

| Izu.Punk a răspuns:

Ficatul de pasare e f ok.eu nu pot spune ca e una dintre mancarurile mele preferate dar mananc.

| Mişu_7703 a răspuns:

Da, why not?

| VictorSilviu a răspuns:

E ok dar cu garnitura laughing

| Bella_5737 a răspuns:

Salut! Sincer mie nu-mi place deloc ficatul de pasare, dar daca tie iti place atunci este foarte bine deoarece fiecare are anumite preferinte in ceea ce priveste mancarea