| razvan_3732 a întrebat:

Cui ii place Adele si de ce? Cel mai bun si sincer raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Pukka a răspuns:

Adele se afla in topul cantaretilor/trupelor de muzica pe care le/ii ador! Are o voce destul de groasa, o voce care dupa parerea mea este cea mai frumoasa la o cantareata! Genul pe care l-a abordat ii se potriveste de minune si ii pune vocea in evidenta, versurile melodiilor sunt superbe, ideale ei.
Orice persoana care stie care este muzica buna ar trebui sa asculte macar odata Adele, iar daca nu o va face va fi numai in dezavantajul lui/ei!

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu sunt fana Adele nr 1. Dar imi place mult. Are o voce superba, una din cele mai bune voci feminine pe care le-am auzit. Si melodiile sunt foarte originale si te fac sa le asculti intr-una

| thegreatgatsby a răspuns:

Imi place numai Rolling in the deep pentru ca este si singura melodie de-a ei pe care am ascultat-o. Dar de ea nu -mi place.

| Simo0 a răspuns:

Îmi place foarte mult Adele. Melodiile ei sunt reuşite şi are o voce extraordinară, una dintre cele mai bune din prezent (părerea mea). Îmi place şi de ea, e frumoasă. Nu sunt toţi în limbă după ea, deoarece nu e 90-60-90 şi nu cântă în chiloţi. Că mai nou aşa e moda.

| ralyca99 a răspuns:

Nu pot sa spun ca sunt fan no.1 dar imi place cum canta.Are o voce diferita de celelalte fete care canta, are o voce groasa iar melodiile pe care le canta i se potrivesc foarte mult.

| razvan_3732 explică:

Dar de ce nu ma lasa sa dau funda?