| jokerul100 a întrebat:

A cumparat cineva ceva de la bonprix? Cum sunt marimile daca corespund si in cat timp ati primit comanda?
Dar despre La Redoute ce stiti?(nu ma intelegeti gresit mama mea intreaba)

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Sunt ok ambele. daca vrei sa iei de la ele, iti dau un site unde gasesti cupoane de reduceri pentru ambele la sectiunea haine si accesorii: http://www.cupoane-de-reduceri.com/category/haine-si-accesorii/
Succe;)

| Catryyyyyyy a răspuns:

Eu am comandath...hmm am stath ca jumade an a mi/o aduka si marmile nu corespund mie mi/a adus o pereche de pantaloni imennsi...