| cry_7499 a întrebat:

A cumparat cineva haine de pe miniprix.ro? Merita?big grin Sunt cat de cat de calitate?

Răspuns Câştigător
| DrDeath a răspuns:

Sunt de calitate.Mama cumpara de acolo si mi-a luat si mie un hanorac.Culmea este e marimea este buna.Nu ma asteptam la asta.
Pe scurt.Merita sa cumperi de acolo.Platesti cand iti vine coletul acasa. Daca nu este produsul dorit il trimiti inapoi si primeti banii.
Funda!?

3 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Pixel2009 a răspuns:

Am cumpărat. Ai mare grijă ce îţi alegi. Marea majoritate sunt nişte rahaturi, scuze cuvântul. mi-am comandat vreo 7 bluziţe şi doar una a fost acceptabilă...
În concluzie, ai mare grijă ce îţi alegi, sunt câteva drăguţe. Partea bună e ca îţi returnează banii, chiar dacă maxim într`o lună.

| snooky97 a răspuns:

Buna! Faza este ca sunt produse calitative si chiar dragute, dar in mare parte lasa de dorit.In general accesoriile sunt ft misto si chiar se merita, dar partea urata e la pantaloni si pantofi ...pentru ca sunt de proasta calitate si te sfatuiesc sa nu cumperi asa ceva.E ft bine pentru ca iti primesti banii inapoi daca nu e produsul dorit.Bafta!