| ivy a întrebat:

Salut Si-a cumparat careva haine de pe net?:mai exact bon-prix.ro si miniprix.ro? sunt seriosi?

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu stiu bon-prix.ro, dar miniprix.ro este o firma serioasa si ca faci economie, este bine, sa va asociati mai multe persoane, pentru o comanda mai mare.

| andreiasavescu a răspuns:

Da, si eu mi-am cumparat de pe miniprix si sunt seriosi, oricum deja miniprix poate fi considerat un brand si nu se pune problema de seriozitate, ci si de calitate, care este una multumitoare. Eu imi cumpar des haine online si mai ales geci de pe http://www.gecideiarna.eu/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Da,i-am cumparat de ziua surori mele mai mici un triicou cu Micky Mouse, sunt seriosi!

Pa, pa!

| iamt a răspuns:

bon prix sunt super. mi am luat o pereche de ghetute kangeroo. au venit in 10 zile de la comanda, lucru specificat pe site ul lor. in ceea ce priveste calitatea, jos palaria.