| alina88 a întrebat:

A cumprat cineva online? daca da ati fost multumit de ceea ce ati cumparat? imiputeti recomanda un site sigur?

Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Ciau, pai eu cel putin am mai comandat, stiu pe cineva care distribuie diferite haine, imbracaminte prin Romania, am comandat o geaca mi-a placut foarte mult si chiar e ok.(10 lei taxa in plus), am mai comandat odata un webcam, adaptor bluetooth si totul a fost ok.happyIti recomand sa comanzi, dar ai grija prin ramburs e mai sigur (la posta dai banii si-l iei) si de multe ori trebuie sa platesti cu 10-20 ron mai mult tongue. Succes. lasa mesaj privat si o sa ma interesez de ce vrei tu sa comanzi tonguehappy

3 răspunsuri:
| kiki a răspuns:

Salut Alina.mai astia is bat joc cu cerculetul lor Deci, eu am cumparat de pe top lengerie.ro,acuma eu nu stiu exact ce doresti sa iti cumperi, dar la capitolul asta, destul de ok.sunt multumita sa sti...succes

| Girl a răspuns:

Da eu am cumparat o placa de par...

http://www.emag.ro/......70--pS8670 uite asta e site`u

in 2 zile a fost acasa:*

| mrnmarius a răspuns:

Pai ce te intereseaza? eu am cuparat suplimente nutritive su am fost multumit de servicii, sunt foarte ok. am cumparat de pe :
http://www.suplimente-naturiste.com