| Flöricicä a întrebat:

Am auzit ca sunt magazine in Bucuresti in care gasesti chestii cu One Direction.Stie cineva vreunul? Poate in Afi palace Cotroceni sau in Baneasa Shopping Center? Sau Unde gasesc si cu alti artisti, nu numai cu ei. big grin Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

În EuroMall Piteşti găseşti tricouri/penare/ghiozdane/caiete cu LalaBand.

| traficantadefundite23 a răspuns (pentru AikkoxD):

Esti din Pitesti?

| AikkoxD a răspuns (pentru traficantadefundite23):

Nu, dar ştiu toate magazinele de acolo şi am văzut tricouri şi chestii cu LalaBand. Dar costă în jur de 50 lei un tricou.