| AnOnImUl321123 a întrebat:

Am 16 ani, 1.65 inaltime si 56 kg si sunt baiat. As vrea haine cu John Cena. Tricouri, banderole, sepci, lanturi orice. Dati-mi va rog link-uri cat mai multe (sunt din medias banuiesc ca trimit coletul pana aici nu? Sper ca DA).
Funda
Raspundeti repedeeee va rog!

3 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Cat de usor va lasati influientati, crezi ca in viata reala idolul tau se imbraca ca un curcubeu? Nu poarta si el haine normale, ceea ce ar trebui sa porti si tu.
Ma rog... cica asta ar fi magazinul lor din Romania: http://wweshop.ro/

| AnOnImUl321123 explică (pentru eviltwinnn):

Stiu ca nu poarta aceleasi haine si pe strada sau asa dar nu ti-am cerut sa imi tii morala pe tema asta. Ma rog, site-ul ala care mi l-ai dat l-am fost vazut si eu acum 2-3 zile. Speram sa mai fie. Mersi oricum

Răspuns utilizator avertizat