| mihaa a întrebat:

Am auzit ca sa deschis un nou magazin Paloma in timisoara, calea sagului
stie cine sa imi spuna cum este magazinul? e mai mare si mai aprovizionat decat celelalte magazin sau e tot la fell?
va multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare are numai patru etaje si nu sunt scumpe hainele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e mai mare.si are 3 etaje, fiecare sex e separat si la parter e pentru copii. e frumos si nu e scump.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Nu e mare magazinul deloc happy Preturile sunt foarte micihappy

| Belea_Carmelita_1995 a răspuns:

Super fain magaziunul si sunt haine foarte ieftine.

| anka_9976 a răspuns:

Buna!
apropo de paloma stie cineva sa imi zica unde exact este in calea sagului ca am auzit si eu ca e mare si as vrea sa merg ca eu de acolo imi cumpar haine si mie si copilului sunt foarte bune, mie imi plac mult, pana acum mergeam tot in dacia dar avand in vedere ca cel din calea sagului e mai mare vreau sa merg acolo dar nu stiu exact unde ma puteti ajuta va rog
multumesc frumos