| AlexanderSky a întrebat:

Am comandat ceva de pe Altex.ro si imi spune CONFIRMAT INTEGRAL, asta inseamna ca produsul e pe drum? Nu am primit nici un email de confirmare sau telefon.

Răspuns Câştigător
| anonymous05 a răspuns:

Confirmat integral= au trimis comanda la cei de la courier tot ce ramane de facut este sa intri la pagina Contact de pe site-ul altex suni la ei, dai nr comenzii iti da un numar de la courier si suni la aia sa vezi cand iti aduc comanda de la altex ar trebui sa ajunga in 2 zile dar cei de la courier sunt neseriosi deci... Bafta!

2 răspunsuri:
| AlexanderSky explică:

Dar ce inseamna Confirmat Integral?