| RealKing01 a întrebat:

Am comandat niste boxe active de pe 7star.ro,am confirmat comanda joi si au zis ca luni ajunge la mine,dar nu mi se trimite niciun mesaj pe telefon sa stiu daca livreaza azi sau maine, sa mai astept?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asteapta! Curierii vin cam dupa-amiaza. Mesajul il pun dimineata dupa 09:00. Daca ti-au pus doar vineri comanda este posibil sa vina abia maine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Am mai comandat ceva de pe eMAG 1 comanda pe site-ul ala si o comanda pe eMAG, e posibil sa vina 2 masini deodata?

| sierra1 a răspuns:

In ziua livrării primești mesaj/apel. Așa că poate mâine