| Emper a întrebat:

Am comandat pe altex un pc, si imi scrie Comanda procesata partial, imi puteti spune ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| DeniiMT a răspuns:

Inseamna ca in scurt timp comanda va ajunge la ei si vei fi contactat ca sa infirmi sau sa confirmi comanda. Unele site-uri precum altex cer o aprobare inainte de a livra comanda tocmai pentru a se asigura ca nu e o comanda falsa sau ceva. De pe eMAG daca comanzi ceva nu o sa te sune nimeni sa confirmi comanda ci pur si simplu o sa primesti un sms cum ca ai inregistrata o comanda si atata tot. Sper din tot sufletul ca te-am lamurit. Sa ai o zi faina!

| Emper explică (pentru DeniiMT):

Mersi mult.

| DeniiMT a răspuns (pentru Emper):

Cu placere. Ma bucur mult ca ti-am fost de folos!